Cech Producentów Żywności w Katowicach

pl. Wolności 12, 40-078 Katowice
tel.: 32 781 07 31, 32 259 62 61, fax: 32 781 07 31

Galeria: SLIDESHOW

Tworzymy grupę zakupową - gaz i prąd.

Jesteś zainteresowany -

zapraszamy do kontaktu!!

W lipcu obchodzimy urodziny naszych członków:

Jacek Bara  3 lipca 

Czesław Kuś  4 lipca 

Janusz Szlapański  9 lipca

Bogdan Janik  15 lipca 

Anna Franosch Cech 22 lipca

Maria Banachowicz  22 lipca

Małgorzata Porwoł - Czernecka 25 lipca

Andrzej Cichoń  28 lipca

 

 

 

Życzymy wszelkiej pomyślności, zdrowia, radości z życia oraz dalszych sukcesów i rozwoju swojej firmy. Wszystkiego najlepszego życzy Zarząd, wszyscy Członkowie oraz dyrektor Cechu Producentów Żywności w Katowicach.

 

Witamy

Śląski Cech Rzeźników i Wędliniarzy w Katowicach powstał w 1989 roku, równolegle z transformacją ustrojową i gospodarczą Polski. Wraz z jej przeobrażeniem odpowiada na potrzeby swoich 60 Członków, których zrzesza na zasadzie dobrowolności. Członkowie Cechu łącznie zatrudniają 5 335 pracowników oraz 201 uczniów. Przez te 27 lat właściciele zakładów rzeźniczo wędliniarskich borykali się z różnymi problemami,począwszy od spraw podatkowo - skarbowych, poprzez kolejne reformy prawa pracy, zusowskie, szkolenia uczniów i wiele innych, nie licząc problemów zaopatrzeniowych, bowiem sytuacja branży mięsnej zawsze była odbiciem sytuacji gospodarczej i politycznej kraju...

 

więcej o cechu

Porady Prawne dla Członków Cechu!

Cech Producentów Żywności w Katowicach uruchomnił dla swoich Członków Bezpłatne porady prawne, które udzielać będą prawnicy Kancelarii Prawnej ARGOS s.c. K.M. Lubelscy.

 

Terminy spotkań ustalane są indywidualnie. 

 

Porady prawne są całkowicie bezpłatne i stanowią kolejną ofertę biura Cechu dla swoich Członków. 

 

Proszę o wcześniejsze zgłoszenie do biura Cechu chęci skorzystania z porad prawnych.

 

Pozdrawiam, Małgorzata Porwoł - Czernecka - tel. 722-006-400

 

Członkowie Cechu Producentów Żywności wspierają się wzajemnie
kupuj w zakładzie zrzeszonym w naszym Cechu

 


Wyniki IV Ogólnopolskiego BIEGU RZEMIEŚLNIKA
Ruda Śląska 17.06.2017

 

 

M-c
open

Imię nazwisko

Firma

M-c w kat.
wiekowej

Czas

1.

Krzysztof Rzeźniczek

HAM

M-2-1

17:21

2.

Przemysław Basa

ZUK Bronisław Gilewski

M-2-2

17:30

3.

Wojciech Krauze

 

Twist Rybnik

M-2-3

17:47

4.

Mateusz Fliegert

ZM Berger

M-2-4

18:12

5.

Wiesław Sikora

Cech Rzemiosł i Przedsiębiorczości Ruda Śl.

M-2-5

18:31

6.

Adam Skudlik

Cech Rzemiosł i Przedsiębiorczości Ruda Śl.

M-2-6

18:47

7.

Krzysztof Twardokęc

HAM

M-2-7

18:55

8.

Rafał Paliga

ZRW BARA

M-2-8

19:02

9.

Tomasz Krauzy

Twist Rybnik

M-2-9

19:22

10.K-1

Sabina Szajbel

Studio Lucjan

K-1-1

20:04

11.

Stefański Marian

Ruda Śląska

M-2-10

20:17

12.K-2

Ewa Fliegert

ZM Berger

K-2-2

20:21

13.

Wiktor Kijek

Cech Rzemiosł i Przedsiębiorczości Ruda Śl.

M-1-1

20:30

14.

Marcin Czapla

ZRW BARA

M-2-11

20:42

15.

Dawid Strączek

Ruda Śląska

M-2-12

20:45

16.K-2

Kamil Krzak

KEJA

M-2-13

21:14

17.

Krzysztof Rupik

Orzech

M-2-14

21:33

18.

Łukasz Mika

Piekarnia Poloczek

M-2-15

21:38

19.

Krzysztof Mejer

Piekarnia Poloczek

M-2-16

21:45

20.K-3

Marta Skudlik

Cech Rzemiosł i Przedsiębiorczości Ruda Śl.

K-1-1

21:47

21.

Arkadiusz Szkudlarek

Katowice

M-2-17

21:50

22.

Tomasz Skudlik

Cech Rzemiosł i Przedsiębiorczości Ruda Śl.

M-2-18

21:53

23 K-4

Aleksandra Skrzypczyk

ZRW BARA

K-2-3

22:05

24.

Tomasz Kozieł

Nomax

M-2-19

22:12

25.

Adam Wagner

Weindich

M-2-20

22:14

26.

Michał Zawiślak

Tworóg

M-2-21

22:17

27.

Henryk Krauzy

Twist Rybnik

M-2-22

22:33

28.

Przemysław Kowalczyk

Piekarnia Poloczek

M-2-23

23:05

29.

Kamil Skok

Ruda Śląska

M-1-2

23:05

30.

Jakub Skudlik

Cech Rzemiosł i Przedsiębiorczości Ruda Śl.

M-1-3

23:29

31.K-5

Sabina Psarska

Weindich

K-1-2

23:52

32.

Sebastian Szot

Ruda Śląska

M-2-24

23:55

33.

Stanisław Mika

Tworóg

M-2-25

24:08

34.

Paweł Konieczny

Weindich

M-2-26

24:37

35.

Dawid Wawro

KEJA

M-2-27

24:40

36.

Dawid Sikora

Cech Rzemiosł i Przedsiębiorczości Ruda Śl.

M-1-4

24:55

37.

Dawid Sznajder

Piekarnia Poloczek

M-2-28

25:04

38.K-6

Iwona Prokop

Piekarnia Poloczek

K-2-4

25:07

39.

Kamil Friedek

Ruda Śląska

M-2-29

25:13

40.K-7

Olga Grabowska

Twist Rybnik

K-2-5

25:24

41.

Dawid Kałuża

Twist Rybnik

K-2-30

25:24

42.K-8

Anna Sosz

LESZ Bełk

K-2-6

25:44

43.

Patryk Polczyk

KUŚ

M-2-31

25:46

44.

Mateusz Mydłowiecki

Piekarnia Poloczek

M-2-32

25:52

45.

Krystian Zaja

Zawiślak

M-2-33

25:56

46.K-9

Agnieszka Cichy

Piekarnia Poloczek

K-2-7

25:57

47.K-10

Joanna Skudlik

Cech Rzemiosł i Przedsiębiorczości Ruda Śl.

K-2-8

25:58

48.

Adrian Długokęcki

KEJA

M-2-34

26:22

49.

Patryk Stachowicz

KUŚ

M-2-35

26:44

50.K-11

Magdalena Kielar

Izba Rzemieślnicza Katowice

K-2-9

26:48

51.

Łukasz Wilczek

Nomax

M-2-36

26:49

52.

Robert Dodlewski

Ruda Śląska

M-2-37

27:20

53.

Łukasz Pandel

Piekarnia Poloczek

M-2-38

27:20

54.

Daniel Sopala

Ruda Śląska

M-2-39

27:34

55.

Marek Kopala

KUŚ

M-2-40

27:36

56.

Adam Bober

ZM Berger

M-2-41

28:03

57.

Daniel Gandera

Piekarnia Poloczek

M-2-42

28:04

58.K-12

Oliwia Toboła

Ruda Śląska

K-1-3

28:33

59.

Lexi Freenan

Texsas

M-2-43

28:49

60.

Paweł Urbanowicz

Piekarnia Poloczek

M-2-44

29:05

61.

Marcin Lacheta

Piekarnia Jakubiec

M-2-45

29:15

62.K-13

Dagmara Zawiślok

Tworóg

K-2-10

29:22

63.K-14

Daria Kołoczek

Katowice

K-2-11

29:32

64.K-15

Izabela Kańtoch

HAM

K-2-12

29:36

65.K-16

Żaneta Kardas

Radzionków

K-2-13

29:38

66.

Grzegorz Król

Piekarnia Poloczek

M-2-46

30:12

67.K-17

Agnieszka Żurek

Piekarnia Jakubiec

K-2-14

30:13

68.

Sebastian Wiśniewski

KUŚ

M-2-47

30:30

69.

Arkadiusz Wieczorek

KUŚ

M-2-48

30:35

70.

Tomasz Taisner

Ruda Śląska

M-2-49

30:50

71.

Krzysztof Toboła

Ruda Śląska

M-2-50

30:53

72.

Patryk Papenfus

KEJA

M-2-51

31:05

73.K-18

Marida Fyde

Ruda Śląska

K-2-15

32:02

74.

Marcin Fyde

Ruda Śląska

M-2-52

32:02

75.K-19

Ewelina Banz

Radzionków

K-2-16

34:59

76.K-20

Iwona Paszkuta

Radzionków

K-2-17

34:59

77.

Dawid Jonczyk

KEJA

M-2-53

38:32

78.

Adam Gwóźdź

HAM

M-2-54

41:22

79.

Krzysztof Józefiak

nu

nu

nu


Polityka prywatności. Copyrights by Cech Producentów Żywności w Katowicach © 2017
projekt i realizacja: ARTENIKA.IT